Wynajem aut – sieć wypożyczalni samochodów

Wypożyczalnia samochodów INTERAUTO24.PL to sieć aut do wynajęcia, w 22 lokalizacjach na terenie Polski, oraz 2 lokalizacjach na terenie Niemiec. Flota ponad 400 aut pozwoli znaleźć odpowiedni pojazd dla potrzeb indywidualnych jak i komercyjnych. Wygodny i szybki wynajem samochodów sprawia, że zyskaliśmy miano lidera na rynku, a z naszych usług korzystają towarzystwa ubezpieczeniowe, operatorzy assistance, duże firmy i instytucje.

Oferujemy wynajem aut osobom indywidualnym szukającym auta do wypożyczenia na chwilę, lub rozważających wynajem samochodu w opcji długoterminowej z pełną obsługą.
Duża część realizowanych kontraktów to korporacyjny wynajem samochodów, między innymi wynajem aut dla klientów towarzystw ubezpieczeniowych, firm i instytucji. Ta forma wynajmu samochodów w ostatnich latach cieszy się sporym zainteresowaniem – firmy wybierają długoterminowy wynajem samochodów, ponieważ możliwość odliczenia kosztów z tyt wynajmu samochodów jest bardziej korzystna niż leasing auta, a brak konieczności zatrudniania pracowników do obsługi floty to główny argument.

INTERAUTO24.PL ułatwiło procedurę wynajęcia samochodu – w naszej wypożyczalni samochodów do wynajęcia aut w klasach od A do C nie jest wymagana karta kredytowa, za wynajem auta możesz wygodnie zapłacić swoją kartą płatniczą VISA lub MASTERCARD, BLIK-iem, przelewem, oraz gotówką w PLN, EUR, USD, GBP. Wniesione opłaty rezerwacyjne, przedpłaty na poczet wynajmu auta w przypadku rezygnacji z wynajmu, nie podlegają zwrotowi.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wynajmu samochodu, oraz wyboru najlepszej opcji. Skorzystaj z formularza kontaktowego, lub zadzwoń na naszą infolinię:

+48 666 500 500

Wynajem samochodów Wrocław Lotnisko
Wynajem auta we Wrocławiu w dowolnej lokalizacji, z opcja podstawienia i odbioru pojazdu to najchętniej wybierana opcja wynajęcia samochodu we Wrocławiu przez naszych klientów.

 

 

 

 

 

Wynajem aut – największe miasta w Polsce

Pick-Up
Information
Reservation
datepicker
Return
Information
Reservation
datepicker
Ford Fiesta

Skrzynia biegów: Manualna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 130 PLN / dzień
Features

  • Klimatyzacja
Ford Focus

Skrzynia biegów: Manualna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 145 PLN / dzień
Features

  • Klimatyzacja
Volkswagen Tiguan R

Skrzynia biegów: Automatyczna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 308 PLN / dzień
Mercedes A45s ///AMG

Skrzynia biegów: Automatyczna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 837 PLN / dzień
Features

  • Klimatyzacja

Wynajem długoterminowy aut

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
+48 666 500 500

Kontakt

INTERAUTO24.PL
RYNEK 7, 50-106 WROCLAW POLAND
INFOLINIA 24H: +48 666 500 500
DIRECT: +48 71 377 10 01