Wynajem samochodow

Wynajem aut, siec wypożyczalni samochodów

Wypożyczalnia samochodów INTERAUTO24.PL to siec aut do wynajęcia znajdujacych się w 22 lokalizacjach na terenie Polski. Oraz 2 lokalizacjach na ternie Niemiec. Flota ponad 400 aut pozwoli znaleźć odpowiedni pojazd dla potrzeb indywidualnych jak i komercyjnych. Wygodny i szybki wynajem samochodów sprawia ze zyskaliśmy miano lidera na rynku, a z naszych usług korzystają towarzystwa ubezpieczeniowe, operatorzy assistance, duze firmy , i instytucje.
W naszej ofercie znajduje się wynajem aut dla osób indywidualnych szukających auta do wypożyczenia na chwile, lub rozważających wynajem samochodu w opcji długoterminowej z pełna obsługa.
Duza częścią realizowanych kontraktów to korporacyjny wynajem samochodów miedzy innym wynajem aut dla klientów towarzystw ubezpieczeniowych , firm i instytucji, ta forma wynajmu samochodów w ostatnich latach cieszy się sporym zainteresowaniem, firmy wybierają długoterminowy wynajem samochodów ponieważ możliwość odliczenia kosztów z tyt wynajmu samochodów jest bardziej korzystna niż leasing auta, a brak konieczności zatrudniania pracowników do obsługi floty to główny argument.

INTERAUTO24.PL ułatwiło procedurę wynajęcia samochodu, w naszej wypożyczalni samochodów do wynajęcia aut w klasach od A do C nie jest wymagana karta kredytowa, za wynajem auta możesz wygodnie zapłacić swoja karta płatnicza VISA lub MASTERCARD, BLIK iem, przelewem, oraz gotówka w PLN, EUR, USD, GBP

W przypadku pytań dotyczących chęci skorzystania z wynajmu auta zachęcamy do kontaktu  z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wynajmu samochodu, oraz wyboru najlepszej opcji, pytania można kierować poprzez formularz kontaktowy, lub dzwoniąc na nasza infolinie: +48 666 500 500

Znajdziesz nas:
Wynajem samochodów Wrocław Lotnisko
Wynajem auta we Wrocławiu w dowolnej lokalizacji, z opcja podstawienia i odbioru pojazdu to najchętniej wybierana opcja wynajęcia samochodu we Wrocławiu przez naszych klientów.

Wynajem aut – największe miasta w Polsce

 • Wynajem aut Katowice
 • Wynajem aut Kraków
 • Wynajem aut Gdańsk
 • Wynajem aut Szczecin
 • Wynajem aut Poznań
 • Wynajem aut Łódź
 • Wynajem aut Warszawa
 • Wynajem aut Wrocław
Pick-Up
Information
Reservation
datepicker
Return
Information
Reservation
datepicker
Ford Fiesta

Skrzynia biegów: Manualna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 130 PLN / dzień
Features

 • Klimatyzacja
Ford Focus

Skrzynia biegów: Manualna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 145 PLN / dzień
Features

 • Klimatyzacja
Volkswagen Tiguan R

Skrzynia biegów: Automatyczna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 308 PLN / dzień
Mercedes A45s ///AMG

Skrzynia biegów: Automatyczna skrzynia
Maksymalna liczba pasażerów: 5
Cena od: 837 PLN / dzień
Features

 • Klimatyzacja

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
+48 666 500 500

Nasze produkty

Kontakt

INTERAUTO24.PL
RYNEK 7, 50-106 WROCLAW POLAND
INFOLINIA 24H: +48 666 500 500
DIRECT: +48 71 377 10 01