Wynajem aut Łódź

 

Wypożyczalnia samochodów INTERAUTO24.PL to aż 22 lokalizacje w Polsce i dwie w Niemczech. Oferujemy wynajem we wszystkich największych miastach na terenie kraju. Nasza główna siedziba znajduje się w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu. Potrzebujesz samochodu? INTERAUTO24.PL dostarczy Ci go szybciej niż zdążysz wymówić: chyba potrzebuję auta na wynajem.

Przygotowaliśmy ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Nasza flota liczy ponad 400 pojazdów, dlatego masz gwarancję, że znajdziemy samochód dostosowany do Twoich preferencji i potrzeb.

Według naszych klientów, jesteśmy jedną z najnowocześniejszych wypożyczalni samochodów na rynku. Nie stosujemy żadnych kruczków w umowach. Nasze samochody są po przeglądach, mają zawsze aktualne ubezpieczenie i spełniają wszystkie, rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. By wynająć samochód, nie potrzebujesz karty kredytowej. Zapłać tak jak Ci wygodnie: za pomocą VISY, blikiem, przelewem lub gotówką (rozliczamy się zarówno w złotówkach jak i euro, dolarach, czy funtach).

 

Wynajęcie samochodu Łódź – najpopularniejsze modele

Wśród naszych klientów największą popularnością cieszą się takie modele samochodów jak:

  • Skoda CitiGo – 85 zł/dzień
  • Toyota Aygo – 85 zł/dzień
  • Ford Fiesta – 105,69/dzień
  • BMW 520d – 373,98/dzień

Pełna oferta oraz cennik znajdują się tutaj.

 

Najem auta – czy to opłacalne?

Dla przedsiębiorcy – tak! Znaczna część naszych klientów to klienci korporacyjni oraz instytucje. Koszty wynajmu samochodów można odliczyć od podatku, co stawia wynajem w pozycji korzystniejszej opcji od leasingu. Co więcej, w przypadku wynajmu długoterminowego nie trzeba liczyć się z wydatkami na utrzymanie, konserwację oraz obsługę floty. To wszystko sprawia, że nasza oferta trafia do szerokiego grona przedsiębiorców o zróżnicowanych potrzebach. Wygoda oraz niskie koszty to prawdziwe korzyści z naszych usług.

A co z klientem indywidualnym? Mieszkając w dużym mieście wielu ludzi coraz częściej rezygnuje z posiadania samochodu na własność. Wysokie koszty utrzymania, konieczność ponoszenia stałych opłat takich jak przeglądy, ubezpieczenie, czy wynajem garażu sprawiają, że auto staje się nieopłacalne. Jeśli dodamy do tego dobre skomunikowanie większości współczesnych miast, sprawa natychmiast się wyjaśnia. Nasi klienci cenią nasze usługi, ponieważ zawsze, w dowolnym momencie, mają dostęp do wysokiej klasy samochodu, który zapewni im mobilność wtedy, kiedy tego potrzebują. Weekendowy wypad poza miasto? Odwiedziny przyjaciół? Z INTERAUTO24.PL możesz cieszyć się prędkością bez zbędnego balastu.

 

Wynajem samochodów Łódź – lokalizacja

Doskonałe skomunikowanie z całą Łodzią sprawia, że jesteśmy w stanie sprawnie dostarczyć dla Ciebie samochód, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji? Chcesz skorzystać z wynajmu auta w Łodzi? Skieruj do nas pytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń:

+48 666 500 500

Nasz zespół rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Możesz na nas liczyć!

Wybierz termin i dobierz samochód

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!
+48 666 500 500

Kontakt

INTERAUTO24.PL
RYNEK 7, 50-106 WROCLAW POLAND
INFOLINIA 24H: +48 666 500 500
DIRECT: +48 71 377 10 01