Auto zastępcze z polisy
OC sprawcy za 0zł

INTERAUTO24.PL to jeden z największych operatorów w Polsce obsługujących zdarzenia drogowe z polisy oc sprawcy wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych.

Usługa pakietowa zawiera wynajem samochodu zastępczego z polisy oc sprawcy, oraz w razie potrzeby usługę holowania która również rozliczana jest z polisy oc sprawcy.

Holowanie z polisy oc sprawcy przysługuje do wybranego miejsca wskazanego przez poszkodowanego lub na jeden z parkingów powypadkowych INTERAUTO24.PL na terenie kraju.

Auto zastępcze z OC sprawcy udostępniane jest na czas likwidowanej szkody, szkody częściowej, lub szkody całkowitej.

Zamów auto zastępcze z oc przez telefon

 • miasto z jakiego dzwonisz
 • marka, model, rok produkcji auta poszkodowanego
 • informacja czy na miejscu zdarzenia była wzywana policja, czy spisane oświadczenie
 • nazwa towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy (jeśli nie posiadasz takich informacji wystarczy nr rej pojazdu sprawcy)

Wskazówki: na miejscu zdarzenia wykonaj kilka zdjęć pojazdów biorących udział w zdarzeniu drogowym swoim telefonem, będą one potrzebne we wstępnej fazie weryfikacji zaistniałej szkody.

Zamów auto zastępcze przez telefon:
INTERAUTO24.PL Assistance.

Zamów auto zastępcze online

  Twoje dane

  Twój samochód

  Szkoda


  Auto zastępcze z OC sprawcy, kiedy mogę z niego skorzystać?

  Auto zastępcze z polisy oc sprawcy organizowane jest przez INTERAUTO24.PL za uszkodzony pojazd który po zdarzeniu drogowym nie nadaje się do jazdy, którego uszkodzenia wykluczają go z dalszego poruszania się po drogach. Korzystanie z samochodu zastępczego jest w dzisiejszych czasach normalne i powszechne, wynajęte auto z polisy oc sprawcy używamy jak własne aż do czasu likwidacji szkody. Jeśli masz uszkodzony pojazd, nie masz jak się poruszać, skontaktuj się z nami , otrzymasz auto zastępcze z oc sprawcy, my zajmiemy się formalnościami, a ty pozostaniesz mobilny.

  Samochód zastępczy z polisy OC sprawcy w INTERAUTO24.PL

  Od 2011 roku INTERAUTO24.PL jest liderem w wynajmach aut zastępczych na terenie polski. Program „auto zastępcze” realizowany jest z obowiązkowych polis OC towarzystw ubezpieczeniowych funkcjonujących na terenie całego kraju. W naszej firmie skorzystasz z wygodnej formy wynajmu samochodu zastępczego.

  Towarzystwa ubezpieczeń z których wynajmiesz auto zastępcze po wypadku

  Oferta wynajmu auta zastępczego z polisy OC sprawcy dotyczy szkód z polis OC towarzystw: Allianz , Link 4 , PZU, INTERRISK, Benefia, Balcia, TUW, TUZ, HDI , Warta, Generali, Ergo Hestia, MTU, Wiener, Proama, AXA, UNIQA.

  Jak długo mogę wynajmować auto zastępcze z OC sprawcy?

  Auto z zastępcze z oc sprawcy to auto które można wynająć na ściśle określony czas w zależności czy na pojeździe poszkodowanym orzeczono szkodę częściową, czy całkowitą. Samochód zastępczy zapewne ułatwi nam życie w sytuacji, kiedy nasze auto jest uszkodzone w zdarzeniu drogowym i nie możemy się nim poruszać. Niewątpliwie możliwość wynajęcia auta zastępczego z polisy oc sprawcy jest dużym ułatwieniem. Często same towarzystwo ubezpieczeniowe podczas zgłoszenia szkody proponuje wynajem samochodu zastępczego w ramach likwidacji szkody. Tutaj powinniśmy upewnić się, że proponowane auto zastępcze otrzymamy na cały czas likwidacji szkody.  To bardzo ważne, dlatego że firmy ubezpieczeniowe z oszczędności oferują wynajem samochodu zastępczego tylko na kilka dni, a tak naprawdę pojazd taki może nam się należeć nawet na miesiąc czasu.

  INTERAUTO24.PL realizuje usługę auto zastępcze z następujących towarzystw ubezpieczeniowych:

  Wynajem aut

  Masz pytania?

  Skontaktuj się z nami!
  +48 666 500 500

  Kontakt

  INTERAUTO24.PL
  RYNEK 7, 50-106 WROCLAW POLAND
  INFOLINIA 24H: +48 666 500 500
  DIRECT: +48 71 377 10 01